Top Social

Bahara Merhaba Buluşması...

4/11/2013

7.Blogger Buluşmasından bahsedilmeye başladığında hamileliğimin son günleriydi ve buluşma tarihinde yaklaşık 1 aylık olacak kızımla buluşmaya katılamayacağımdan emindim.. O yüzden soranlara üzülerek de olsa katılamayacağımı söylüyordum.

Aradan geçen zaman içinde kızıma kavuştum, 1 aydır hastane randevularımız dışında sürekli evdeydik, nasıl daraldığımı anlatamam. Havalar iyileşse de kendimizi dışarı atsak diye bekliyordum.

İşte geçen cumartesi havanın da muhteşem olmasından güç alarak son dakika kararıyla bloggerlar buluşmasına katıldım, daha doğrusu katıldık :) Kızım, annem ve ben...
Nasıl ilaç gibi geldi bana anlatamam, hem güzel bir kahvaltı etmek hem de ne zamandır görmediğim blogger arkadaşlarımla görüşmek beni çok mutlu etti. Hatta internette görüşüp tanışma fırsatı bulamadığımız arkadaşlarla da tanıştım.


Doğumdan sonra uzun uzun keyifli bir kahvaltı yapamamıştım, hava çarpmış olacak ki ufaklık sürekli uyudu, ben de nefis açıkbüfe kahvaltının tadını çıkardım, bu güzel buluşmaya sponsor olan Hecha'ya kocaman bir teşekkür, Simit Sarayı'na da gönderdiği lezzetli simitler için ayrıca teşekkür ediyorum.

Kahvaltıdan sonra Algida'nın dağıttığı Cornetto'lar da serin serin çok iyi geldi herkese.

Ürün sponsorlarının verdikleri minik hediyeler de çok şıktı. Tavsiye Kanalı'nın hediyesi bu minik melek evimde kendine hemen bir yer buldu :)

Bu organizasyonu düzenleyen Senem'e, ana sponsor Hecha'ya ve ürün sponsorlarına çok teşekkür ediyorum, böyle güzel bir günde bizi bir araya getirdikleri için...
12 yorum on "Bahara Merhaba Buluşması..."
 1. İyi ki geldin valla Özgecim,seni gormek cok mutlu etti ayrica minik kizin ve zarif annenle tanistigima da cok memnun oldum :))

  YanıtlaSil
 2. Bende seni tanıdığıma çok mutlu oldum canım:) minik prensesini benim içinde kokla mis mis:) sevgiyle:)

  YanıtlaSil
 3. Gerçekten güzel bir gündü özgecim inşallah tekrarı da kısmet olur tabi bizler arayı uzatmayalım görüşelim:) sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet havalar da güzelleşiyor buluşuruz inşallah.

   Sil
 4. ay canım arkadaşım şeker kızınla seni görmek çok güzeldi :) İyiki geldin

  YanıtlaSil
 5. doğumdan eser kalmamış:) +annenin kopyası olsaymışsın:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım doğum öncesi kilomun da altına indim, daha fazla zayıflamam inşallah :)

   Sil
 6. Canım iyiki geldin bebişini gördük kokladık sevdik...öpüyorum coook görüşmek üzere...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım ben de çok güzel bir gün geçirdim, öpüyorum kocaman.

   Sil